آموزش کامل مراحل استفاده از نرم افزارها                            

     
شرکت پرنیان، آموزش کامل استفاده از نرم‌افزار و طریقه‌ی استفاده ازتجهیزات سخت‌افزاری را از اصلی‌ترین وظایف خود می‌داند. بدیهی است مشتریان پس از گذراندن دوره‌های آموزشي نزد متخصصان مجرب شرکت، خواهند توانست به راحتی با نرم افزارهاي پرنیان، به ادامه  چرخه‌ ي كاری خود بپردازند؛ با این تفاوت که در عين سهولت از سرعت بالاتری نيز برخوردار شده اند.

  استقرار سریع و به موقع سيستم

از جمله نیازهایی که در راه‌اندازی یک پروژه‌ی مکانیزاسیونِ چرخه‌ی داد و ستد یک فروشگاه مطرح است، راه‌اندازی پروژه در حداقل زمان ممکن ميباشد. از آنجا که مشتریان جهت حفظ موجودی صحیح کالا در نرم‌افزار، مجبور به توقف چند ساعته‌ی فروش خود هستند، لذا راه‌اندازی به‌موقع و سریع سیستم مکانیزه، می‌تواند از ضرر و زیان مالی جلوگیری نماید. بدین منظور شرکت پرنیان مفتخر است با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و با استفاده از ابزارهای جدید راه‌اندازی پروژه را در کمترین زمان ممکن عهده‌دار شود.
کارشناسان ما با حضور خود در محل مشتری در روزهای اولیه‌ی نصب به هنگام کار رستوران یا فروشگاه، جهت پشتیبانی حضوری باعث تسلی خاطر مشتریان می‌شوند.

  پشتیبانی تجهیزات و ارائه‌ی خدمات فنی و حرفه اي    

شركت پرنیان قادر به پشتیبانی تجهیزات و ارائه‌ی خدمات فنی و حرفه اي می‌باشد؛ ارائه‌ی راه‌حل‌های مناسب، پی‌گیری جدی و مراجعه‌ی ادواری در محل، از جمله خدماتی است که شاخص‌های پشتیبانی این شرکت را متمایز می‌کند؛ همچنین کلیه‌ی تجهیزات شامل 6 ماه پشتیبانی رایگان و سه سال خدمات پس از فروش هستند     

                                                             
ادامه مطلب>>